langeplank

Werkverdeling ZWH 2018 - 2019

Beste leden,

Op deze lijst vindt u de data waarop u bent ingepland voor uw ZWH-werkzaamheden.
Deze on-line lijst houden wij zoveel mogelijk up-to-date.

Momenteel zijn de nieuwe Aspirant leden nog niet ingepland - dit zal aanstonds worden aangepast

Bent u op de aangegeven datum verhinderd of ziek, graag doorgeven. 

Uitvoering: 

  • Tijdens de ZWH werkzaamheden is altijd een havencommissielid of voorman aanwezig die de geplande werkzaamheden begeleidt.
  • Men moet zich voor aanvang van de werkzaamheden melden bij de voorman of het havencommissielid.
  • Bij het einde van de werkzaamheden moet men aftekenen op de lijst, zodat genoteerd is dat men die dag heeft gewerkt.
  • Bij verhindering wordt de werkbeurt niet opgenomen in de administratie. U dient op eigen initiatief op een andere werkdatum in te halen , bijvoorbeeld de daaropvolgende week.
  • De gewerkte uren worden bijgehouden , zodat aan het eind van het seizoen het urensaldo zal worden opgemaakt.
  • Bij een tekort aan urensaldo (15 uur per seizoen) kunt u een extra factuur voor de afkoopsom (naar verhouding) ontvangen. Als alternatief kan in overleg met de coordinator in het eerstvolgende seizoen extra uren worden ingepland.
  • Een zaterdagochtend telt voor 3 uur ,een dinsdagavond telt 2 uur.
  • In overleg met de coordinator kunnen werkzaamheden buiten de geplande data worden uitgevoerd. Eigen initiatief wordt zeer op prijs gesteld

De werkzaamheden zijn in de winter op zaterdagochtend van 9-12 uur en in de zomer op dinsdagavond van 19-21 uur

Hieronder de lijst van april 2018 t/m april 2019.
U leest hier op welke datum u gepland staat voor de ZWH.
De havencommissie rekent op uw aanwezigheid.

                  
7 mei Bert Vink Frouktje van Jeveren Harry Formsma John Koudijzer Ko Heijboer Michel den Heijer Peter Struyk Ron Slegt Wim Nagtegaal
14 mei Arjo Tuiloo Arthur Bierhuize Edwin van der Driel Jan Willem van Roon Jeroen van Vliet Kees de Groot Mark Vrolijk Max Schuitman Rinus Smit
21 mei Frouktje van Jeveren Ko Heijboer Lorenzo Geertsema Michel den Heijer Rinus Smit Ron Slegt Santiago Pachecho-ruiz Wim Nagtegaal Wim Nagtegaal
28 mei Ab van Heinsberg Hans Frerichs Jeroen van Vliet Kees de Groot Mark Vrolijk Peter Quak Peter Struyk Rinus Smit Ron Barzilay
4 juni Bert Vink Frouktje van Jeveren Jan Willem van Roon John Koudijzer Ko Heijboer Michel den Heijer Ron Slegt Wim Nagtegaal Wim Razenberg
11 juni Ab van Heinsberg Arjo Tuiloo Arthur Bierhuize Edwin van der Driel Jeroen van Vliet John Koudijzer Max Schuitman Peter Quak Wim Razenberg
18 juni Frouktje van Jeveren John Koudijzer Kees de Groot Ko Heijboer Mark Vrolijk Peter Struyk Ron Slegt Wim Nagtegaal Wim Razenberg
25-juni Aad Groenheide Ab van Heinsberg Hans Frerichs Jeroen van Vliet John Koudijzer Lorenzo Geertsema Michel den Heijer Peter Quak Rob Bosma
Zomer
27 augustus Ab van Heinsberg Frouktje van Jeveren Kees de Groot Mark Vrolijk Michel den Heijer Rinus Smit Ron Slegt Wim Nagtegaal Wim Razenberg
3 september Aad Groenheide Arjo Tuiloo Jeroen van Vliet Ko Heijboer Max Schuitman Peter Quak Peter Struyk Rinus Smit Wim Razenberg
10 september Edwin van der Driel Frouktje van Jeveren Kees de Groot Mark Vrolijk Michel den Heijer Rinus Smit Ron Slegt Wim Nagtegaal Wim Razenberg
17 september Arthur Bierhuize Bert Vink Jeroen van Vliet Ko Heijboer Peter Quak Peter Struyk Rinus Smit Rob Bosma Wim Razenberg
24 september Frouktje van Jeveren Kees de Groot Mark Vrolijk Michel den Heijer Rinus Smit Ron Slegt Santiago Pachecho-ruiz Wim Nagtegaal Wim Razenberg
1 oktober Aad Groenheide Ab van Heinsberg Jeroen van Vliet Ko Heijboer Rinus Smit Santiago Pachecho-ruiz
Furiade
12 oktober Hans Frerichs Jan Willem van Roon Lya Duifhuizen Menno de Groot Preusz Karoline
19 oktober Ab van Heinsberg Edwin van der Driel Marcel van de Water Max Schuitman Rob Bosma
Winterberging
2 november David Sijrier Leo Valk Lya Duifhuizen Mark Vrolijk Preusz Karoline Ron Verschuur
9 november Arjo Tuiloo Arthur Bierhuize Jan Willem van Roon Leo van Geest Lorenzo Geertsema Peter Struyk
16  november Adrie van Pelt Harry Formsma John Koudijzer Renée Blaauw Ron Barzilay Santiago Pachecho-ruiz
23 november Bert Vink David Sijrier Hans Frerichs Menno de Groot Santiago Pachecho-ruiz Ton Althuizen
30 november Leo Valk Leo van Geest Marcel van de Water Preusz Karoline Rob Bosma Ron Verschuur
7 december Ab van Heinsberg Arjo Tuiloo Jan Willem van Roon John Koudijzer Lorenzo Geertsema Peter Quak
14 december Adrie van Pelt David Sijrier Hans Frerichs Harry Formsma Ron Barzilay Santiago Pachecho-ruiz
Kerst -
Nieuwjaar
11 januarie Arjo Tuiloo Bert Vink Leo Valk Leo van Geest Renée Blaauw Ron Verschuur
18 januarie Aad Groenheide Edwin van der Driel John Koudijzer Max Schuitman Preusz Karoline Ron Barzilay
25 januari Adrie van Pelt Arthur Bierhuize David Sijrier Lya Duifhuizen Marcel van de Water Menno de Groot
1 februari Leo van Geest Lorenzo Geertsema Renée Blaauw Rob Bosma Ton Althuizen
8 februari Arthur Bierhuize Jan Willem van Roon John Koudijzer Leo Valk Ron Verschuur
15 februari David Sijrier Harry Formsma Menno de Groot Preusz Karoline Renée Blaauw
22 februari Edwin van der Driel Leo van Geest Peter Quak Ron Barzilay Ton Althuizen
29 februari Adrie van Pelt John Koudijzer Lya Duifhuizen Marcel van de Water Max Schuitman
7 maart Aad Groenheide David Sijrier Lorenzo Geertsema Menno de Groot Rob Bosma
14 maart Bert Vink Leo Valk Leo van Geest Marcel van de Water Ron Verschuur Ton Althuizen
21 maart Aad Groenheide Adrie van Pelt Harry Formsma John Koudijzer Lya Duifhuizen Renée Blaauw
Aflakvrij

 

ZWH leden met een vaste taak

Kees Wijnhorst
Theo Ruitenburg\Dylan Bodemeijer
Cor Bakker
Peter Boer
Sjaak van den Heuvel
Huib van Vianen
Renee van Vuuren
Leden Kantinerooster

grasmaaien met de tractor, onderhoud walkraan
de kantjes eraf "lopen" met de stokmaaier
rekeningen en courantjes van de club bij de contribuanten bezorgen
schilderwerk
website onderhoud
timmerwerk
AED Cursus leider
Kantine dienst

Ziekteverlof

Leo Wijhorst

Harry Zentjens

S.W.C. Vlietland

Gemeten  05:50
Temp17°C
WindWZW2 bft
LV94  
havenzicht